Wyjazdy narciarskie! Oferty ze skipassem gratis!

Sprawdź również Narty Włochy

Zadzwoń teraz 71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 19:00, So 10:00 - 14:00

Livigno – urokliwa miejscowość, zwana „Piccolo Tibet” jeszcze ok. 50 lat temu była niedostępna dla narciarzy i snowboardzistów. Dzięki otwarciu tunelu Munt La Schera miejsce to zaczęło się rozwijać i obecnie bardzo przypomina nasze Zakopane z Krupówkami. Otoczone z trzech stron górami, Livigno tętni życiem niemal 12 miesięcy w roku. 110 km świetnie przygotowanych tras pod narty i snowboard po obu stronach miasteczka, spory deptak z olbrzymią ilością knajpek i restauracji przyciągają wszystkich niczym magnes. Miejsce to jest także w strefie bezcłowej, co zachęca również amatorów tanich zakupów.

Narty w Livigno to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników sportów zimowych.  Dzięki licznym atrakcjom, wspaniałemu włoskiemu klimatowi oraz lokalizacji, trudno ostatnimi czasy kurort równie popularny wśród turystów co Livigno. Narty lub snowboard w tej miejscowości są o tyle przyjemniejsze, że Livigno dysponuje doskonale przygotowaną i rozbudowaną  infrastrukturą narciarską oraz bogatym wyborem tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

Dodatkową atrakcją Livigno jest strefa wolnocłowa dzięki której perfumy, elektronika czy alkohole są znacznie tańsze niż w Polsce. Przez całą miejscowość Livigno ciągnie się długi deptak wokół którego rozmieszczonych jest ponad 200 sklepów w których można nabyć całą gamę produktów.

Stacja narciarska Livigno

Szczegółowe informacje o stacji narciarskiej Livigno